تبلیغات
MafaDownload - مرورگر محبوب و سریع گوگل کروم Google Chrome 27.0.1453.93 Stable
MafaDownload
جایی برای دانلود...بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 1 خرداد 1392

مرورگر محبوب کاربران حرفه ای دنیای وب یعنی Google Chrome که توانسته است در مدت زمان بسیار کمتری نسبت به دیگر رقیبان کاربران بسیار زیادی را جذب کند و دلیل اصلی این موفقیت بزرگ شرکت گوگل در رقابت با دیگر شرکت ها سادگی و سرعت بسیار بالای این مرورگر قدرتمند در بارگذاری صفحات وب و همچنین استفاده بسیار کم از منابع سیستم و در نتیجه سرعت بسیار بالای خود نرم افزار می باشد. Google Chrome در ابتدای راه یک مرورگر بسیار ساده در ظاهر بود که هرآنچه یک کاربر از مرورگر وب میخواست را در خود جای داده بود. امنیت مثال زدنی که گوگل برای هک شدن آن جایزه گذاشت و همچنین در لایه بعدی امنیتی گوگل تصمیم گرفته است که از ترجمه صفحات در جعبه شنی (sand box rendering) استفاده کند. قابلیت جالب و اصلی این نرم افزار که آن را فایرفاکس متمایز میکند این است که در کروم هر TAB باز شدن دارای یک فایل پردازشی است و این باعث می شود که اگر یک صفحه دچار کرش و مشکل شود ، دیگر صفحات بدون مشکل به کار خود ادامه دهند و این یعنی اینکه کروم هیچوقت هنگ نخواهد کرد! کروم در مقابل صفحات POP-UP بسیار مقاوم است و تا آنجا که ممکن است این صفحات را بلوک خواهد کرد. گوگل کروم در ابتدای عرصه خود ، بسیار ساده بود و مانند فایرفاکس از افزونه ها سود نمی برد. ولی در نسخه های اخیر گوگل امکان اضافه کردن افزونه ها را نیز فعال کردن و هم اکنون افزونه های بسیار زیادی برای گوگل کروم نوشته شده است.

 

Google Chrome مرورگر محبوب و سریع گوگل کروم Google Chrome 27.0.1453.93 Stable

نکته: گوگل کروم دارای ۳ نسخه beta و dev و stable می باشد. نسخه بتا نسخه آزمایشی بوده و نسخه dev نیز مربوط به نسخه توسعه دهندگان می باشد و ایده آل ترین انتخاب برای کاربران نیز نسخه stable یعنی نسخه نهایی و پایدار می باشد. دانلودها همیشه نسخه Stable را منتشر خواهد کرد.

 

password مرورگر محبوب و سریع گوگل کروم Google Chrome 27.0.1453.93 Stableرمز فایل: www.downloadha.com

download مرورگر محبوب و سریع گوگل کروم Google Chrome 27.0.1453.93 Stable لینک دانلود – 33.1 مگابایت | لینک کمکی
طبقه بندی: اینترنت، 
برچسب ها: آخرین ورژن گوگل کروم، دانلود Google Chrome، دانلود آخرین نسخه گوگل کروم، دانلود بهترین مرورگر وب، دانلود جدیدترین ورژن گوگل کروم، دانلود سریعترین مرورگر وب، دانلود مرورگر، دانلود مرورگر اینترنت، دانلود مرورگر گوگل کروم، دانلود نرم افزار Google Chrome، دانلود نسخه جدید مرورگر گوگل، دانلود گوگل كروم جدید، دانلود گوگل کروم 27، دریافت Google Chrome، مرورگر شركت گوگل، مرورگر گوگل کروم، نرم افزار Google Chrome، ورژن جدید،
ارسال توسط آبتین
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
لینکستان
امکانات جانبی