تبلیغات
MafaDownload - پاکسازی ویروس در مواقع اضطراری McAfee AVERT Stinger 11.0.0.275
MafaDownload
جایی برای دانلود...بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 13 اردیبهشت 1392

شرکت مکافی نام آشنایی است که متاسفانه به دلایل تحریم نرم افزارهای تجاری قدرتمند این شرکت در ایران قابل استفاده نیستند. ولی یکی از چند نرم افزار این شرکت شامل تحریم ها نیست و آن McAfee Stinger نرم افزاری ویژه برای شناسایی ویروس های ویژه می باشد. اگر کامپیوتر شما دچار انواع ویروس ها شده است و نرم افزارهای آنتی ویروس توانایی پاکسازی آنها را ندارند ، شاید McAfee Stinger بتواند مشکلتان را حل کند. این نرم افزار جایگزین آنتی ویروس همیشگی نیست ولی میتواند در مواقع اضطراری به کمک کاربر بیاید و به پاکسازی سیستم از انواع ویروس ها ، مخصوصا ویروس های ویژه و جدید که توسط آنتی ویروس ها شناسایی نمیگردند ، کمک کند. همچنین اگر سیستم شما آنقدر ویروسی شده است که اجازه نصب آنتی ویروس ها را نمیدهد ، این نرم افزار به دلیل نوعی پرتابل بودن ، توانایی اجرا و شناسایی احتمالی ویروس ها را دارد. این نرم افزار بسته به تعداد فایل ها زمان زیادی را برای شناسایی ویروس ها صرف میکند و همچنین هنگام اجرا از منابع سیستم به شدت استفاده مینماید. از این نرم افزار تنها انتظار حذف و یافتن ویروس ها را در زمان جستجو داشته باشید و این نرم افزار را هیچوقت جایگزین آنتی ویروس اصلی خود ننماید.

 

McAfee AVERT Stinger پاکسازی ویروس در مواقع اضطراری McAfee AVERT Stinger 11.0.0.275

توجه: این نرم افزار جایگزین آنتی ویروس های متداول نیست و فقط برای استفاده جهت یافتن ویروس می باشد نه جلوگیری کننده برای انتقال ویروس ها.

 

password پاکسازی ویروس در مواقع اضطراری McAfee AVERT Stinger 11.0.0.275رمز فایل: www.downloadha.com

download پاکسازی ویروس در مواقع اضطراری McAfee AVERT Stinger 11.0.0.275 لینک دانلود – 22.3 مگابایت لینک کمکی
طبقه بندی: امنیتی، 
برچسب ها: دانلود نرم افزار McAfee AVERT Stinger، دانلود نرم افزار شناسایی ویروس، دانلود کرک McAfee AVERT Stinger، شناسایی ویروس های جدید، نرم افزار ویروس کش اضطراری، ویروس های جدید، ویروس کش قوی، پاکسازی ویندوز از ویروس،
ارسال توسط آبتین
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
لینکستان
امکانات جانبی