تبلیغات
MafaDownload - آیا نام Tablet PC جدید اپل iSlate خواهد بود ؟
MafaDownload
جایی برای دانلود...آنگونه که اخبار موجود در اینترنت حکایت دارد، به احتمال فراوان کمپانی خلاق اپل قصد دارد تا Tablet PC جدید خود را در ماه ژاونیه سال آتی میلادی معرفی نماید.

هرچند تمامی اطلاعات منتشر شده پیرامون جزئیات این دستگاه در حد شایعه می باشد اما آنچه بیش از همه قابل اطمینان است، به نحوی که یک منبع معتبر از درون کمپانی اپل نیز آنرا تائید کرده آن است که این Tablet PC سایز “۷ خواهد داشت.

در گزارشی که اخیراً توسط سایت اینترنتی Macrumors منتشر شده است اطلاعات مربوط به Whois نشان می دهد که اپل یک دامنه با نام iSlate.com را خریداری کرده است که ممکن است نام Tablet PC جدید آنها باشد.

پس از آن بود که TechCrunch سعی کرد معمای این دامنه را کشف کند! و به نکته جالبی پی برد، آنکه تمامی نام های islate.com, islate.jp (Japan), islate.cn (China), islate.info, islate.biz, islate.co.uk توسط اپل ثبت شده اند.

بزودی مشخص خواهد شد که iSlate نام دستگاه جدید اپل است، اصلاً قرار است چنین دستگاهی ساخته شود و یا این تنها نام تجاری یک محصول و خدمات دیگر است. اپل در شگفت زده کردن علاقه مندان خود تاریخچه بلند بالایی دارد و البته در پنهان نگه داشتن اطلاعات محصولات آن شرکت تا قبل از معرفی.

با ما همراه باشید تا ماه ژانویه سال ۲۰۱۰ میلادی و اخباری که از اپل منتشر خواهد شد.

 

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
لینکستان
امکانات جانبی