تبلیغات
MafaDownload - خداحافظی iMate از بازار ایران
MafaDownload
جایی برای دانلود...winbeta_daily

به دلیل متوقف شدن واردات گوشی‌های آی میت (iMate)، این نوع گوشی‌ها در پشت ویترین مغازه‌ها برچیده شد.

در پی عدم واردات این گوشی توسط نمایندگان قانونی، این گوشی‌ها در بازار کمیاب شده است. واردات گوشی‌های آی میت حتی توسط قاچاقچیان صورت نمی‌گیرد. به گفته فروشندگان، انواع گوشی‌های آی میت که مدل‌های قدیمی این برند محسوب می‌شوند، تنها به صورت کارکرده در بازار موجود است و نو و آک این نوع گوشی‌ها در بازار موجود نیست.

در این میان کارشناسان حوزه بازار تلفن همراه معتقدند عرضه گوشی‌های پاکت پی سی از برندهایی همچون HTC، نوکیا، سونی اریکسون و سامسونگ باعث شده جایی برای برند آی‌میت باقی نماند.

به گزارش سایت آی تی ایران، از اواخر سال گذشته تاکنون مدل جدیدی از گوشی‌های آی میت وارد بازار نشده است و تمامی علاقه‌مندان به گوشی‌های پاکت پی سی به خرید سایر گوشی‌ها روی آورده‌اند. همچنین گفته می‌شود که شرکت اصلی آی میت نیز طی چند ماه گذشته با مشکلات بی شماری روبه‌رو بوده است.

علاوه بر بحران جهانی اقتصاد گفته می‌شود که این شرکت مورد یک کلاهبرداری بزرگ قرار گرفته است که انتظار می‌رود به زودی به طور کامل اعلام ورشکستگی کند. آی‌میت که پیش از این گوشی‌های خود را از کارخانه اچ تی سی تحویل می‌گرفت با تصمیم این کارخانه مبنی بر فعالیت مستقل در بازار تلفن همراه با برند اصلی خود با مشکلات عدیده‌ای در کاهش کاربرانش مواجه شده بود و سهم این شرکت در بازارهای جهانی طی سه ساله گذشته با کاهش بیش از حدی روبه‌رو بوده است.

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
لینکستان
امکانات جانبی